Teknoloji

Tchia altı haftada bir milyon oyuncuya ulaştı!

 
Yayıncı Kepler Interactive ve geliştirici Awaceb tarafından sunulan açık dünya macera oyunu Tchia, ilk altı haftasında bir milyondan fazla kullanıcı tarafından oynandı. Renkli sanat tarzı ve eğlenceli içeriğiyle yapım, 21 Mart’ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve Epic Games Store üzerinden PC için yayınlandı.
 
Oyun ayrıca PlayStation Plus’ta da mevcut. Ekstra ve Premium üyeler oyuna erişebilir (Oyun Kataloğundan).
 
Bize eğlenceli bir ada macerasını anlatıyor.
 
 
 
Öte yandan eğlenceli bir macera deneyiminin bizlere sunulduğu oyunun fiziksel versiyonları da yayınlanacak. PlayStation 4 ve PlayStation 5 için fiziksel versiyonlar, Maximum Games tarafından 18 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Oleti isimli bu fiziksel versiyon, kozmetik bir paket, ukulele, planör ve oyuncuların teknelerini kişiselleştirmelerine olanak tanıyan çeşitli kıyafetler içerecek.
 
Tchia, biz oyuncuları çeşitli aktivitelere katılabileceğimiz açık dünyaya bırakıyor. Oyunda bulabildiğimiz tüm hayvanları ve nesneleri yönetebiliyoruz ve tamamen oynanabilir Ukulele ile çeşitli müzikler yapabiliyoruz. Renkli ve ilgi çekici görsel tarzıyla karşımıza çıkan bu yapım Epic Games mağazasında 309 TL, Playstation mağazasında ise 299,00 TL’den satışta.
 
Tchia’dan yeni fragman
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu