Haber

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in teleferik yapımında çalışan işçileri gösteren fotoğrafı sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in teleferik yapımında çalışan işçilerle ‘Gece gündüz çalışıyoruz’ manşetiyle elleri ceplerinde paylaştığı fotoğrafı sosyal medyada yansımalara neden olurken, birçok internet sitesinde haber olarak yayınlanan fotoğrafa sosyal medya kullanıcılarının yaptığı yorumlar hem güldürdü hem de düşündürdü.

Başkan Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin tamamlandığı tarihte yapımına başlanan teleferik şantiye alanına giderek incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerin ardından 32 derece sıcaklıkta çalışan çalışanlar, ceplerinde formla fotoğraf çekerek, “Vizyon projelerimiz arasında yer alan teleferik yapımında çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Yeni yatırım ve projeleri şehrimize kazandırmak için ekiplerimizle gece gündüz çalışıyoruz.

Paylaşım, resmi sosyal medya hesabından yorumlara kapatıldı.

Fotoğraf birçok yerel internet sitesinde haber olarak yayınlandıktan sonra sosyal medya kullanıcıları tarafından adeta bombalandı. Kullanıcıların ‘Çalıştığın için ter içindesin önce uçmayı dene başkan uçar her yere’ gibi yorumlar hem güldürdü hem de düşündürdü.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Zeybek’in fotoğrafı bir süre sonra Afyonkarahisar Belediyesi’nin sosyal medya platformlarında yoruma kapatıldı. Diğer paylaşımlar yorumlara açıkken bu fotoğrafın tepkiler nedeniyle yorumlara kapatılması dikkat çekti. – AFYONKARAHİSAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu