Haber

Kocaeli patladı mı? SON DAKİKA! Kocaeli Derince Limanı’na ne oldu, patlama mı oldu?

Kocaeli Araştırılan konuların ortasında patlama olup olmadığı sorusu yer alıyor. Haberleri takip etmek Kocaeli Yaşananlar merak konusu oldu. Sosyal medyada paylaşılan videoların ardından patlamanın boyutu ortaya çıktı. Vatandaşlar tarafından Kocaeli Derince Limanı’nda ne yaşandı, Kocaeli’de patlamaya ne sebep oldu? sorular incelenir. Kocaeli’deki patlamanın kaynağı hakkında yetkililerden açıklama bekleniyor. Peki Kocaeli patladı mı? SON DAKİKA! Kocaeli’de ne oldu, patladı mı? Detaylar burada…

KOCAELİ PATLAMASI MI?

Kocaeli Derince Limanı’nda büyük bir patlama meydana geldi. Toprak Mahsulleri Ofisi’nin deposunda meydana geldiği öğrenilen patlamanın ardından dumanın yükseldiği bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi.

KOCAELİ’YE NE OLDU?

Bugün saat 14.40 sıralarında Kocaeli’nin Derince Limanı mevkiinde şiddetli bir patlama meydana geldi. Toprak Mahsulleri Ofisi’nin deposunda meydana geldiği öğrenilen patlama Gölcük’te de hissedildi. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Dumanın yükseldiği olay yerine TEM ekiplerinin de sevk edildiği öğrenildi.

KOCAELİ DERİNCE LİMANI NEREDE?

Kocaeli’nin Derince ilçesinde bulunan liman, 1900 yılında Anadolu Bağdat Demiryolları tarafından yaptırıldıktan sonra 1904 yılında faaliyete geçmiştir. 2004 yılında Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından özelleştirme kapsamına alınan liman, 2015 yılında “İşletme Hakkı Devri” tekniği ile 39 yıllığına özelleştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu