Haber

Güney Çin Nehirlerindeki Su Kalitesi Yapay Yüzen Adalarla İyileştirildi

Hava fotoğrafı, Çin’in güneyindeki Hainan eyaletindeki Wenchang şehrinde, Baoling Nehri’nin bir kolunda bulunan belediye yapay yüzen adalarını gösteriyor, 24 Aralık 2022. (Fotoğraf: Pu Xiaoxu/Xinhua)

WENCHANG, 26 Aralık (Xinhua) — Çin’in güneyindeki Hainan eyaletindeki Wenchang şehrinde bu sonbaharda, suyu arıtmak için bölgenin kollarına su bitkileri bulunan 2.700’den fazla yapay yüzen ada yerleştirildi.

Hadi daha yakından bakalım!

Hava fotoğrafı, Çin’in güneyindeki Hainan eyaletindeki Wenchang şehrinde, Wenjiao Nehri’nin bir kolunda bulunan insan yapımı yüzen adaları gösteriyor, 25 Aralık 2022. (Fotoğraf: Pu Xiaoxu/Xinhua)
Çin’in güneyindeki Hainan eyaletindeki Wenchang şehrinde, Wenjiao Nehri’nin bir kolunda bulunan konsey yapay yüzen adalar, 25 Aralık 2022. (Fotoğraf: Pu Xiaoxu/Xinhua)
Çin’in güneyindeki Hainan eyaletindeki Wenchang şehrinde Baoling Nehri’nin bir kolunda yüzen yapay adalar görülüyor, 24 Aralık 2022. (Fotoğraf: Pu Xiaoxu/Xinhua)
Havadan çekilmiş fotoğraf, Çin’in güneyindeki Hainan eyaletindeki Wenchang şehrinde, Wenjiao Nehri’nin bir kolunda kurulu yapay yüzen adaları gösteriyor, 25 Aralık 2022. (Fotoğraf: Pu Xiaoxu/Xinhua)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu