Ekonomi

AK Partili Karaaslan’dan Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Karaaslan yaptığı açıklamada, halkın bilgi alma hakkı doğrultusunda doğruları gözeterek görevini hızlı, doğru ve tarafsız bir şekilde yerine getiren basının, toplumlar için elbette en değerli bilgi kaynağı olduğunu belirtti.

Basın emekçilerinin emeklerinin ve özverili çabalarının her türlü takdirin üzerinde olduğuna işaret eden Karaaslan, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Basının manevi unsurlarından ve demokratik bedellerden taviz vermeden toplumun çeşitli kesimlerinin taleplerini seslendiren bir medyanın varlığı her toplum için vazgeçilmezdir. çalışma saatleri ne olursa olsun her zaman, görevlerini hassasiyet ve vakarla yerine getiren, Cumhurbaşkanımız ve Genel Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ülkemizde demokrasiden kalkınmaya her alandaki gelişmeleri yakından takip eden, Ülkede son 20 yılda iletişim branşına ve medyaya da olumlu yansıdı.”

Karaaslan, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünün yaşanacağı Türkiye Yüzyılında, basının da bu sürece yoğun çalışma temposu ile katkı sağlayacağına, ülkeyi devlet ve millet olarak hedeflerine ulaştıracağına inandığını vurgulayarak, şunları kaydetti: , “Teknolojinin gelişmesi ve dijital platformların çeşitlenmesiyle birlikte bilgi kirliliği sorun haline geldi. Hızla yayılmasına ve övünmenin, dezenformasyonun ve kara propagandanın gerçeklerin önüne geçmesine üzüldük. sorumluluk bilinciyle görevini yürütür, ülkemizin hakikat mücadelesine güç katar.Sizi tebrik eder, meslek hayatınızda başarılar dilerim.”

nilufer-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu