Haber

ABD Başkanı Joe Biden’a Seslenen Haluk Levent Yaptığı Paylaşımla Yüzleri Güldürdü

Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketinden bu yana sahaya can veren isimlerin başında Haluk Levent geliyor. AHBAP derneğinin kurucusu olan ünlü şarkıcı, bu dönemde başta Twitter olmak üzere sosyal medya hesaplarını oldukça etkili bir şekilde kullandı. Dünyanın en etkili Twitter kullanıcıları arasında yer alan Haluk Levent, yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Levent, ABD Başkanı Joe Biden’ı etiketleyerek yaptığı esprili paylaşımıyla gündem oldu.

6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş’ta büyüklükleri 7,7 ve 7,6 olan iki yıkıcı deprem meydana geldi.

11 ili enkaz yığınına çeviren afetlerin ardından seferberlik ilan edildi. Bölgeye yardım eli uzatan Haluk Levent ve kurucusu olduğu AHBAP Derneği çok sayıda depremzedeye büyük destek sağladı.

Depremin olduğu ilk günden beri afet bölgesi için can atan ünlü müzisyen, kendi sosyal medya hesapları üzerinden yardım ağı oluşturdu.

Yardımlarıyla büyük beğeni toplayan Haluk Levent, son bir ayda en çok konuştuğumuz isimlerden biri oldu elbette.

Sosyal medya hesaplarını oldukça etkili ve etkili bir şekilde kullanmayı başaran Levent’in paylaşımları da çok sayıda etkileşim aldı. Son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken başarılı şarkıcı, dünyanın en etkili 16. kullanıcısı olduğunu belirtti.

Listenin ekran görüntüsünü paylaşan Levent, “Tweetlerimi beğenerek, ilgilenerek, yayarak ve yorum yaparak beni dünyanın en etkili 16. kullanıcısı yaptınız. Teşekkürler canlarım” notunu düştü.

Bu listenin 24. sırasında ABD Başkanı Joe Biden’ın yer aldığını gösteren bir ekran görüntüsü de paylaşan Haluk Levent, bu kez Biden’ı etiketledi ve yaptığı esprili paylaşımla güldürdü.

Biden’a AHBAP Derneği’ne üye olmasını söyleten Levent, “Bu senin gücün. ABD Başkanı Biden beni kıskanabilir. Onu da aynı anda arayalım. Gel katıl Ahbap! .

haberpayas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu